Jacht PACIFICA

Jacht jest jedną z najpiękniejszych konstrukcji i jak większość superjachtów był wytworzony w limitowanej liczbie 9 szt w okresie 5 lat od 1979 do1984 r. Jacht jest doskonałym rozwiązaniem dla osób oczekujących dużych szybkości ( przy sile wiatru 3 bf prędkość w półwietrze to ok 9-10 kn.) oraz wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni w jego wnętrzu. Duża ilość schowków i szafek pozwala na wygodne i łatwe ulokowanie swoich bagaży na długie rejsy.

CENA: 250 000złKontakt: 607 923 343

Kontakt:607 923 343

Opis

Helmsman Queen 55 slup o długości 16,5 m i szer 3,7m zanurzenie 2,30m Rok budowy 1980 materiał laminat przekładkowy GFK Silnik Volvo Penta MD 22L-A o mocy 41kW Powierzchnia żagli 110 mkw Ster strumieniowy na dziobie. sterowany joystickiem lub pilotem. Maksymalna liczba osób 9

Elektronika:Radar, Odbiornik GPS połączony z radiem UKF, Radio UKF, Ploter, Radio do odbierania komunikatów pogodowych, Log analogowy (propeler), Głębokościomierz, Radioodbiornik.

Żagle: Grot, Genua + Fok (rolfok), żagiel sztormowy na raksach na baby-sztagu.Wyposażenie: Autopilot, Radiopława Epirb, oraz Tratwa ratunkowa . System ogrzewania jachtu na olej napędowy. Ręczna i elektryczna pompa zęzowa.. Oświetlenie 12 vdc, instalacja 230 VAC tylko po przyłączeniu do sieci. Na wyposażeniu mapy i locje oraz spis świateł. Kompas w kokpicie i kompas zapasowy.

Wyposażenie pod pokładem: kuchenka gazowa z piekarnikiem ( w komplecie dwie butle po 6 kg )dwukomorowy zlew zasilany wodą z ręcznej pompki i pompy elektrycznej, Lodówka komorowa otwierana od góry, łazienka przednia umywalka plus elektryczna ubikacja połączona ze zbiornikiem na nieczystości, łazienka rufowa wyposażona w umywalkę i ubikację z ręcznym od pompowaniem zaburtowym.

Rozkład kabin : rufowa 1 osobowa, rufowa dwuosobowa, mesa dwuosobowa, środkowa dwuosobowa, dziobowa dwuosobowa.Wnętrze jachtu w większości wykonane jest z drewna teakowego będącego w dobrym stanie.Zbiorniki na wodę 240l + 80l (do pompki ręcznej) zbiornik na paliwo 140 l.W 2016 roku zostały usunięte okładziny antypoślizgowe, a pokład został pokryty białą i błękitną farbą antypoślizgową. W tym samym roku nad stanowiskiem sternika zostało zainstalowane bimini skutecznie chroniące przed deszczem i słońcem. Jacht posiada również ochronę przed deszczem i słońcem nad całym kokpitem.Maszt wyposażony w Lazyjack + pokrowiec, Sprayhund osłona zejściówki (wymaga drobnych napraw)

Kontakt:607 923 343